sMentoring w mega wymiarze
bike… like there is no run
Pokaż wszystkie

Jest czas zakładania się i czelendży – jest też czas oddawania tego co się obiecało. Chyba „obiecało” jest lepszym słowem niż przegrało bo przegranym się nie czuję 😉

 

W święta Bożego Narodzenia namawialiśmy Was (wspólnie z Blachą Pleasure Factory) do biegania. Wybiegaliśmy (tylko w dni świąteczne) prawie 5000km. Potem w święta Wielkanocy był freestajl czyli pływanie, rowerowanie, bieganie nordick walking i inne spacery. Tam czelendż był o 10.000km. I pękło z wieeeeelkim zapasem.

W pierwszym czelendżu Blacha przegrała ciasto w drugim ja miałem robić bezę. I tak się stanie.

Zapraszam wszystkich, którzy brali udział w świątecznej zabawie do odwiedzenia stoiska NEW BALANCE na expo podczas 70,3 Ironman Gdynia gdzie w sobotę między 17 a 17.30 nas znajdziecie. Ja będę robił bezę (czyli kręcił jaja) a Blacha będzie wydawała ciasta. A właściwie ciastka – specjalnie przygotowane na ten event. Uwaga – jeśli nie startujesz w zawodach albo nie będzie cię w Gdyni – można delegować innych. Będziemy tam tylko przez 30′ i będziemy mieli skończoną ilość ciastek. Więc bądźcie czyjni i nie przegapcie okazji.

A’propos okazji to na stoisku New Balance przez całe expo -50%. Dobre?

 

 

A w grudniu kolejny czelendż – gotowi?

 

2 Komentarze

  1. slaw pisze:

    A te ciastka to z glutenem czy bez? 😉

    • Blacha pisze:

      Z gluten i cukrem zawsze! 😉