wielkanocny czelendż: Trening-Za-Zeta

Prezentacja na EXPO Półmaraton Warszawski
TreningZaZeta podsumowanie
Pokaż wszystkie

Praktyką kilku ostatnich lat, jest namawianie Was do wstania od świątecznego stołu i zrobienia kilku km. W grudniu jest to tylko bieganie. W święta wielkanocne pogoda daje większe opcje. W zeszły roku namówiłem 1534 osoby (a może mniej) do zrobienia treningu w formie pływania, rowerowania, biegania czy też spacerowania. Zaraportowane na stronę ww.tri-post.pl/trening-za-zeta dały właśnie ten wynik. Wiem, jedna osoba mogła robić więcej niż 1 trening. Ale ponieważ liczyliśmy osobotreningi – 1534. Jak to brzmi!

W tym roku jest podobnie. I podobnie jak w roku ubiegłym, gdzie granicą było 1000 treningów zakładam(y) się ze sponsorami. BEKO Polska oraz New Balance Polska solidarnie zapłacą 1zł na stypendia Nidzickiego Funduszu Lokalnego ZA KAŻDY TRENING jeśli pobijemy zeszłoroczny rekord.

Dodatkowymi extrasami są:

  1. 2 zł za trening w wodach otwartych
  2. czapeczka Sklep Wertykal do wylosowania wśród tych, którzy zrobią 100+km na rowerze
  3. niespodzianka od New Balance do wylosowania wśród tych, którzy zrobią co najmniej 20km na treningu biegowym

Ważne – aby zostać wylosowanym (poza zgłoszeniem treningu na stronie) należy zaraportować 1,2 lub 3 na stronie wydarzenia (WYDARZENIE NA FB) i wysyłając mail na mkon@niemaniemoge.pl. Losowanie we wtorek po 12.

Jak to działa? Jak zauczestniczyć i dołożyć swój trening?

1. Robimy trening (pływanie, rower, bieganie, spacer)
2. Wchodzimy na www.tri-post.pl/trening-za-zeta wpisując ile osób trening robiło (z rozwijanej listy)
3. Wrzucamy trening podając kod, mówiący, ze nie jesteście robotem oraz Waszego maila do linku weryfikacyjnego. Wrzućcie też zdjęcie treningu (zegarka lub grupy osób trenujących)
4. Jeśli trenowaliście w większym gronie macie możliwość wrzucenia jednorazowo 50 osób. Jeśli było Was więcej musicie wrzucić trening 2 razy.
5. Przychodzi do Was mail z linkiem potwierdzającym – sprawdźcie folder SPAM
6. Klikacie w link i voila – trening zaliczony – czyli pojawił się (wraz z waszym imieniem lub nickiem) w tabelce na stronie.

Jeśli jest to możliwe wrzucajcie też info o treningu na stronie wydarzenia na FB.

Życzę miłych świąt i zapraszam serdecznie do zabawy. Dziękuję bardzo sponsorom za możliwości jakie nam dają! Beko Polska i New Balance Poland – robicie to dobrze!

damy radę? Wierzę, ze tak!

1 Komentarz

  1. Piotr Wisniewski pisze:

    Ludziom w zyciu sie wydaje ze widzieli juz wszystko i wszystkich. To ja mowie – jeszcze nie hehe. Do jutra wszystkim i milego trenowania. Jakby bylo w PL takich stu MKON-ow, Suchych, Dabrowskich i Krasusow to kurde moze bysmy byli druga Irlandia (ta Irlandia kiedys). A tak to mamy to co mamy. Ja mam zone nauczycielke i mi jej zal i szkoda. A jutro – nie wiem jak Wy, ale ja wstane o 4tej, zeby krecic, aby MKON nie byl zlyl, a Suchy pw miare zadowolony. To mowie ja – Piotr.