cele, czy jest się czym przejmować?
walka z zaciągami
Pokaż wszystkie

Wczoraj tłumaczyłem telegram, w którym organizatorzy Ironman 70.3 Marbella przysłali do Prezesa Suchowieckiego odnośnie nagrody za wygraną w kategorii wiekowej lub OPEN podczas najbliższych zawodów. Dzisiaj chciałbym przedstawić instrukcję jaką Prezes otrzymał od organizatorów odnośnie tego startu. Mam nadzieję, że zainspiruje to wszystkich organizatorów triathlonów w Polsce. Szczególnie chciałbym uczulić orgów Hardej Suki, ENEA Bydgoszcz oraz Ironman Gdynia. Walczcie o takich klientów jak Prezes. Bo warto!

Dream Property Marbella pokazuje Prezesowi lokalizacje inwestycyjne

Szanowny Panie Prezesie. Stosownie do zaleceń wewnętrznych przepisów korporacyjnych WTC, właściciela serii zawodów Ironman oraz 70.3 Ironman prosimy o zapoznanie się z pakietem ułatwień pn. VIP Deluxe.

Rejestracja

Prosimy ominąć wszelkie kolejki u udać się do stanowiska oznaczonego logo VIP Deluxe. Łatwo je rozpoznać po złotym kolorze znaku IM. Dokładnie taką samą (złotą) opaskę dostanie Pan podczas rejestracji. Proszę nie być zdziwionym ciężarem opaski. Złoto to dość ciężki metal. Może ją pan zdeponować na czas wyścigu na stanowisku „depozyt” lub u hostessy Carmen.

Etap pływacki

Planujemy start falowy. Zawodnicy potraktowani programem VIP Deluxe (w przypadku tych zawodów tylko Pan) otrzymują w części pływackiej. Spersonalizowane boje nawigacyjne koloru złotego, czip do ucha prawego pikający za każdym razem jeśli spłynie Pan z optymalnego toru pływania. Informujemy, że zaznaczona przez Pana opcja wynajęcia płetwonurka, który laserem wskazywać będzie ślad na dnie zbiornika jest opcją płatną. Prosimy o potwierdzenie czy fakturę wysyłać tam gdzie ostatnio – Jacek Nowakowski, SAE Warszawa.

Etap rowerowy

Przegląd Pana roweru zostanie dokonany w dniu startu, kurier zgłosi się po niego do hotelu w dzień poprzedzający start. Podczas etapu rowerowego asystować będzie Panu dron, który śledzić będzie tor jazdy i natychmiast informować będzie nas o Pana progresie na trasie. Podczas dojazdu do punktu odżywczego wystawiane będą wprost z lodówki a wolontariusze machać będą do Pana i krzyczeć PRESIDENT, PRESIDENT. Łatwo będzie ich dostrzec, bo zarówno oni jak i bidony, które będą podawali będą w kolorze złotym. Proszę również nie przejmować się defektami. Wprawdzie tak, jak na każdych zawodach pomoc z zewnątrz jest zakazana ALE co 100m rozłożone będą komplety kół zapasowych ZIPP. UWAGA jadąc tam koła leżeć będą w rower po prawej stronie drogi. Jadąc z powrotem leżeć będą po stronie lewej więc będzie musiał Pan uważać na ruch zawodników. Proszę się nie przejmować – każde koło dopasowane jest do specyfiki roweru jaki zgłaszał Pan w trakcie procesu zgłoszeniowego.

Etap biegowy.

W przypadku szczególnie mocnego operowania słońca będzie nad Panem leciał dron (ten sam z etapu rowerowego), który tym razem wyposażony będzie w prześcieradło o rozmiarach 10×10 – dzięki temu będzie Pan mógł biec w cieniu. Na punktach odżywczych prosimy (podobnie jak na etapie rowerowym) zabieranie bidonów i żeli JEDYNIE w kolorze złotym. Każdy inny żel jest żelem zwykłym firmy Enervit. Pana – zawierające ambrozję – zakupiliśmy w limitowanej wersji. W przypadku konieczności skorzystania z toalety prosimy nie korzystać z rozstawionych a jeśli będzie Pan w innym miejscu niż port Jose Banus wystarczy zasygnalizować to uniesieniem ręki a podpłynie do Pana jacht toaletowy (bieg odbywa się wzdłuż morza). W momencie przebiegania przez port Jose Banus umówiliśmy się ze wszystkim właścicielami zacumowanych tam jachtów, ze ma Pan wstęp OPEN. Właściciele zadeklarowali również dostęp do lodówek oraz kostkarek – jeśli byłoby to niezbędę. Proszę tylko krzyknąć „dawaj ljod swołocz” i będzie on Panu podany.

Po zawodach.

Po zawodach prosimy o udanie się bezpośrednio do namiotu regeneracji (kolor złoty), gdzie będzie Pan mógł odebrać nagrodę za wynik w klasyfikacji wiekowej (dziękujemy za wczorajszą deklarację woli – może w następnej edycji da się Pan namówić na zwycięstwo OPEN). W namiocie czekać będzie na Pana żona oraz inne osoby towarzyszące. Po masażu, prysznicu, sesji zdjęcio

wej szofer odwiezie Pana do wskazanego miejsca.

Życzymy miłego i owocnego wyścigu

Organizatorzy Ironman 70.3 Marbella

 

2 Komentarze

  1. slaw pisze:

    Pfiiii, a co z T1 i T2? Tak zwyczajnie, z plebsem?!

  2. Andrzej pisze:

    Popłakałem się!!! 🙂 🙂 🙂