zatracenie się
rozścięgno mówi: THANK YOU!
Pokaż wszystkie

Po wysłuchaniu kolejnej reklamy, gdzie poinformowano mnie, że mogę kupić tabletki na stress… dla psa pomyślałem sobie, że albo ten świat jest jebnięty albo my, co to wszystko kupujemy. Sami wprawdzie sami testujemy teraz kurkuminę przesłaną przez Marcina Mikuska (znaczy Prezes testuje za granicą – ciekawe co na to Włoszki 🙂 ale ilość reklam z tabletkami, proszkami i innymi cudami jest naprawdę zatrważająca. Pomijając kwestię, że paczka kaszy zawiera milion razy więcej przyswajalnego magnezu co superhiper helat w tabletce za tryliony złotych Klub Sportowy NIEMANIEMOGĘ postanowił połączyć wodę z ogniem. Czyli łączymy działalność charytatywną – w tym wypadku motywacyjno – energetyczną z modą na suplementy. W naszym tajnym laboratorium powstał ODDECH MOCY MKONA. 

MKON air

 

Jak się go stosuje. Otóż – jeśli doustnie i na miejscu – odszukuje się MKON’a przed zawodami, podchodzi się do niego i po okazaniu dowodu wpłaty kasy lub ewentualnie po uiszczeniu kaski do słoika otrzymuje się „oddech” dający moc. Bezpośrednio z gęby – czyli tak jakby ze źródła mocy.

Jeśli wolicie wersję wysyłkową to dawajcie znać – mamy wyprodukowanych milion fiolek. ODDECH MOCY MKONA działa jednorazowo na zawody/start/trening. Niestety można go przedawkować więc nie rekomendujemy większej ilości niż jeden dziennie.

Produkt był konsultowany ze wszystkimi świętymi.

A tak serio – LUDZIE OPANUJCIE SIĘ!

Komentarze są wyłączone.