MKONa2017 odc.2
MKONa2017 luty i po lutym
Pokaż wszystkie

W ramach pytań i programu sMentoringowego trafiają do mnie różne „kawałki”. Najczęściej te okołotreningowe, choćod czasu do czasu trafiają się prawdziwe BOMBY. Jedną z nich otrzymałem ponad rok temu. Napisał tata triathlonista: „nie jestem twoim padawanem, ale śledzę profil. Teraz okazało się, że moja córka ma zdiagnozowanego raka i musiałem do kogoś z tym napisać bo nagle okazało się, że są rzeczy ważniejsze od trenowania”. Oczywiście nie kopiuję tego co napisał kolega – również moja odpowiedź niech

dzięki Becia za super foto. Sportogafia RULEZ!

pozostanie naszą wspólną tajemnicą. Rok trwała akcja #walczSońka, rodzice dawali z siebie wszystko, Sońka się nie poddawała a latem 2016r spotkaliśmy się wszyscy w restauracji w Olsztynie „opijać” remisję choroby. No może opijać to za duże słowo ale się spotkaliśmy. Nic wielkiego w sumie nie zrobiłem ale też nie o tym chcę napisać. Chcę napisać o tym jaką wiadomość dostałem wczoraj od… Sońki. Tę zacytuję w całości jeśli pozwolicie.

„Cześć, jak wiesz udało mi się wyjść z choroby i teraz jest naprawdę dobrze. Ale, ze lubię łączyć przyjemne z pożytecznym to biorę udział w takim projekcie „bRAK przeszkód” o zwalczaniu tabu z tematu onkologii. Jedna z naszych akcji jest ” Daj włos”, polega to na oddawaniu włosów na peruki dla osób potrzebujących. Współpracujemy z „Rak’n’Roll”. I stąd pytanie czy chciałbyś to jakoś wesprzeć czy udostępnić?”

Sońka, nie tylko udostępniam ale chcę, żeby cały świat wiedział jak jestem dumny z tego, że po wygrzebaniu się ze swojego problemu nie wracasz do swojego pokoju, nie odpalasz fejsa i masz w dupie cały świat – tylko chce ci się działać. Wiem, że jesteś młodą osobą i niekoniecznie pomaganie innym jest twoim życiowym priorytetem bo są ważniejsze rzeczy. Ale z perspektywy 45 letniego gościa chcę ci powiedzieć – warto był rysować sobie na nogach #walczSońka – nie tylko dla energii potrzebnej Ci do zwalczenia choroby!

Konrad – możesz być dumny z córki!!!!

A Szanownych Państwa oczywiście zapraszam do akcji DAJ WŁOS! 

https://www.facebook.com/events/1138477702938538/

Komentarze są wyłączone.