Potęga pięciu
cyferek ciąg dalszy… czyli o motywowaniu cd.
Pokaż wszystkie

Nie wiem czy pamiętacie ale w grudniu K.S NIEMANIEMOGĘ zorganizował 3 licytacje na rzecz Nidzickiego Funduszu Lokalnego. Wczoraj odbyła się pierwsza realizacji pierwszej licytacji czyli bani u MKON’a. Na spotkanie z przeznaczeniem przyjechali Marcin Krasoń, Marcin Fabiszewski, Krzyś Wiatrowski no i Marcin Mikusek (duchem). Panowie „umówili się”, żeby nie licytować do upadłego i całą czwórka wpłacili deklarowane w trakcie licytacji kwoty, co w sumie dało prawie 3000 zł. No to za to dobre serducho mocno ich wczoraj zlałem. Warunki do saunowania były wyśmienite. Śniegu do połowy łydki, zamarznięta beczka – i to tak, że zanim dobiłem się do wody to wywaliłem z kupę lodu, temperatura na zewnątrz -7 a w saunie +110. 

Panowie lekko przerażeni, spodziewali się sauny hotelowej a wynosząc z domu już w samych gatkach wiadro z dębowymi witkami rzucali śmieszne teksty, z których przebijało pytanie ale o co kaman? I czy to nam nie zaszkodzi. He he. Nie zaszkodziło. Powiem więcej – zakochali się. Nie wiem czy to lód Prezesa, którym jak już nie można było wytrzymać  z gorąca obsługiwał łydki, karki czy plecy. Czy to tarzanie się w śniegu albo siedzenie w beczce z wodą w towarzystwie kawałków lodu. W każdym razie zapowiedzieli się, ze wrócą. I to dobrze. 

Na drugi dzień rano trening basenowy, mocne śniadanie i 21km wybieganie. Tak więc dokładnie jak było w opisie aukcji. 

Jedna jedyna rzecz niedopisała. Apetyty gości. Przywieźli ze sobą tyle jedzenia (carpaccio z buraka, ciasto marchewkowe i babeczki z burakiem) plus carbonara Prezesa Suchego, ciasto drożdżowe Ewy i Kasi – nie przejedliśmy tego. Na szczęści już jutro do roboty więc wszystko zostanie Ewie. A u nas w domu jedzenie się nie marnuje 🙂

Za chwilę aukcja „baniowa” part II – czekamy na zwycięzcę licytacji Facebookowej – Łukasza 🙂 Szykuj się chłopie. Będzie łomot!

sauna

Komentarze są wyłączone.