Azzun Duatlon 2015!
Moje koksy – part I
Pokaż wszystkie

naklejkaJuż za chwileczkę, już za momencik…tri starty zbliżają się naprawdę wielkimi krokami. Każdy z nas ma swoje plany na imprezę A, B, C lub po prostu chce się dobrze bawić. Dla tych, co mają mocno sprecyzowane plany startowe i potrzebują strażnika –  motywatora wspólnie ze Sportowym Jeżem Porannym przygotowaliśmy motywacyjną MOCnaklejkę na ramę. Na czym polega jej moc? Ma ona mianowicie przypominać i mobilizować do planowania jaki cel mamy na dany wyścig. Planujesz a może marzysz o popłynięciu 36′ podczas 1/2 IM – zapisz to na naklejce. Celujesz w złamanie 3h na rowerze – zapisz to. Chcesz po tym wszystkim pobiec 1h30 – zapisz to również. Ta MOCnaklejka daje możliwość umieszczenia czasów docelowych i naklejenia jej na ramę tak, że stały się one celem i były ciągle w zasięgu (na razie wzroku :))

Gdzie taką naklejkę zdobyć? Są 3 sposoby: najlepszym miejscem będzie sklep TRIPOWER czyli HUUB Polska na Warszawiance w Warszawie. Naklejki będą dostępne również w namiocie HUUB Polska podczas wszystkich imprez VOLVO Triathlon Series i Garmin Series. Jeśli naklejek zostanie (wydrukowaliśmy ich 1500 sztuk) to ostatnia partia będzie dostępna na stoisku WERTYKAL podczas expo przed Herbalife Triathlon Gdynia. Oczywiście jeśli jesteś organizatorem imprezy a chciałbys taką naklejkę włożyć do swojego pakietu startowego – skontaktuj się ze mną bezpośrednio na mkon@cso.pl

Za ile te naklejki? Za darmochę. No prawie 🙂 na każdym stoisku będzie puszeczka – wrzucasz ile chcesz – tym razem zbieramy pieniądze na darmowe imprezy rowerowe organizowanie przez ARTNEO i ROVELOVE.

A takie wartości umieścił Michał NEGU Kołecki 🙂

przykład

Komentarze są wyłączone.