inżynier serwisant el Kapitano rzecze…
love or hate?
Pokaż wszystkie

Czy to możliwe, żeby 3km od Szklarskiej czekały na Ciebie podjazdy lepsze niż podjazd pod Orlinek? Czy jest alternatywa do biegania na Reglach? Dlaczego nie należy się zatrzymywać na zakazie wjazdu na Przesiece?

Jeśli nie znasz odpowiedzi na te pytania a chciałbym wypróbować trenowanie w najlepszej (według mnie) miejscówce – zapraszam do Szklarskiej. Będę tam ładował akumulatory przed Mistrzostwami Świata i w ramach dzielenia się wiedzą chciałbym zaprosić każdego kto ma chęć ale przejedzie po górach bez problemu ok. 4h czyli circa 80km, będzie potrafił przebiec 20km w tempie co najmniej 5km/h 🙂 (oczywiście 5’/km).

mkon_rowerkowe4

Ja będę w Szklarskiej – chcesz zobaczyć jak się tam trenuje wbijaj na weekend 22-23.08. Nie będę Twoim trenerem ale możesz iść ze mną na trening. Po prostu pokażę ci moje ulubione trasy rowerowe i biegowe. Powiem gdzie warto a gdzie nie warto się pchać. Będziesz chciał wrócić wiosną albo jeszcze tego samego roku – o to mi chodzi.

Za ile? Za darmo – nie chcę za to żadnych pieniędzy – ja i tak tam będę. A jak wpłacisz jakiś pieniądz na Nidzicki Fundusz Lokalny będzie mi miło.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na mkon@cso.pl

Mam nadzieję, ze do zobaczenia w Szklarskiej. A jak nie to i tak wbijajcie bo to super miejscówka.

p.s na hasło: „znam mkona” dobre warunki zakwaterowania w pensjonacie TRANS. Bo bez hasła też są tam wyśmienite warunki he he.

trans

2 Komentarze

  1. siwy pisze:

    20 km w tempie 5 km/h to ok. Ale 5min/ km – not so much;)

    • mkon pisze:

      gupi mkon 😉