ultimejt wytop czelendż
licytacja nr.1 sobota 6.12
Pokaż wszystkie

Święta się zbliżają. Cały rok czekamy na te chwile. Dla jednych kwintesencja komercji, dla innych uniesienie duchowe i religijne. Dla większości czas rodziny. Na 100%. Dla mnie jako namiętnego słuchacza Radiowej Trójki to również czas piątkowych powrotów z roboty do domu i całego przeglądu audycji Kuby Strzyczkowskiego i jego aukcji. Nie ukrywam – pomysł wziąłem właśnie stąd. Czas na licytacje MKON’a. I chociaż w tym roku i tak bardzo nam pomogliście to chciałbym tym właśnie akcentem zakończyć akcje fundraisingowe na rzecz Nidzickiego Funduszu Lokalnego ad 2015. No bo akcje na 2016 zaczną się… w styczniu następnego roku 😉

Licytacja MKON’a.

O co chodzi? Chcemy (wspólne z Ewą) wystawić na licytacje „rzeczy” dla nas osobiste a jednocześnie charakterystyczne dla mojego triathlonowania. Cudzysłów w „rzeczach” jest jak najbardziej na miejscu!

Całość z licytacji zostanie przeznaczona na rzecz stypendystów z NFL.

Jakie są zasady licytowania? Wystawiamy trzy „rzeczy”. W trzy tygodnie. Licytacje odbędą się 6, 13 i 20 grudnia. Licytujemy składając oferty WYŁĄCZNIE pod postem na stronie facebookowej MKON. Licytujemy od północy w piątek do północy w sobotę. Wygrywa oferta najwyższa. Detale „uruchomienia” oferty ustalimy z wygrywającym.

Ciekawi zapewne jesteście co będziemy licytować. Pierwsze detale już wkrótce… Zapewniam, że będą to naprawdę mkonowe rzeczy (w sumie nie po mnie – bo te przejmuje hurtowo Przemysław :)) ale takie, gdzie słychać, widać i czuć moją filozofię triathlonu i spraw okołotriathlonowych. Ogłoszenie pierwszej licytacji już w najbliższą środę!

Jakieś typy co to będzie?

DSC_5228

2 Komentarze

  1. Jacek pisze:

    Slipy, nie prane – czyli wartościowe.

    • mkon pisze:

      Jacek. Far away from truth 🙂 ale natchnąłeś mnie 😉