minus siedem w Rio
Porady motywacyjne…
Pokaż wszystkie

Pamiętacie walkę legend triathlonu czyli Mark’a Allen’a vs Dave’a Scott’a? W najbliższy weekend szykuje się coś znacznie lepszego. Coś co przyćmi oryginalny IRONWAR a ostatnia jatka Joanny Jedrzejczyk będzie tylko niewinnym obrzucaniem się piaskiem w piaskownicy. Co tam jakiś Floyd i Manny i ich miliony? Co tam w końcu dwóch młodziaków walczących w Ełku o jakiś tam świecący kostiumik? Kategoria M50+ to jest dopiero coś. W tej kategorii chcę zostać mistrzem świata więc CHCĘ wzorować się na najlepszych. Tak więc szanowni Państwo!

 

ironwar_dziadki

W lewym narożniku Artur Pupka vel PROFESSORE. Podobno tak dobrze jak mikrofonem operuje skalpelem a jego rower jest szybszy od jego myśli.

W narożniku prawy Arkadiusz Cichecki vel ALEX, który core stability robi półtonowymi płytkami chodnikowymi. Ma maksa zaopatruje się w sprzęta najnowszej myśli technologicznej a codzienne przebywanie w pobliży wody basenowej wzbudza podejrzenia o extra doping w pływaniu.

 

Który z nich zwycięży? A może pojawi się ktoś trzeci? IRON Dziadki WAR czas zacząć. Obstawiamy! Kto najtrafniej wytypuje wynik zwycięzcy w tej kategorii, otrzyma w nagrodę przynoszącą szczęście podium CUP by HUUB Polska!

Typujemy WYŁĄCZNIE pod wpisem na stronie na FB lub mailem na mkon@cso.pl

 

20150622_202945

Komentarze są wyłączone.