zaciśnij poślady i zrób krok do przodu
corporate identity
Pokaż wszystkie
czelendze4

z lewej ten namawiający do wyzwania, z prawej ten wątpiący czy podołacie w tym zakładzie 😉

Czy można połączyć dwa żywioły? Pewnie można, a może i nie można. Nie wiem, na pewno można połączyć dwie pasje – pasję pomagania oraz pasję rywalizacji. Ja bez rywalizacji (i nie tylko takiej sportowej) nie widzę sensu trenowania. Owszem, można sobie wyjść pobiegać, ale z czasem zaczyna mnie to nudzić i zaczynam rozglądać się za tym, jak mogę sobie poprzeczkę podwyższyć. A najlepiej, jakby ktoś temu kibicował – i nie jest to mi potrzebne dla splendoru, ale dla dodatkowej motywacji.

A, że zakładam się od zawsze to chyba już wszyscy wiedzą. Ale te zakłady zawsze gdzieś uciekały. Czasami byłem zdziwiony, że ktoś zgłasza się do mnie z informacją: MKON jednak przegrałem więc … I leciały jakieś datki – zwykle na Nidzicki Fundusz Lokalny, ale było też noszenie na barana, wybuchowa mieszanka kapusty kiszonej z kefirem (tej zresztą Waniek nie wykonał – jeszcze) albo kanapka ze smalcem, jaką musiałem zjeść na mecie jednego z triathlonów.czelendze2

Od 2015 współpracuję z genialną firmą marketingową, która ma duuuuż cierpliwości do realizacji moich pomysłów. Firmą tą jest ARTNEO. Współpraca jest bardzo przyjemna, bo zarówno Arek, jak i Suchy, mają wielkie serca i mocno wspierają moje pomysły. Czasami tylko ich graficy albo programiści dziwnie się na mnie patrzą, jak tłumaczę im swoje idee.

Podobnie było kilka miesięcy temu, kiedy to po raz kolejny Prezes Suchy chciał się ze mną o coś założyć. Zaproponowałem: zróbmy to instytucjonalnie. Zróbmy stronkę, gdzie nie tylko łatwo będzie założyć czelendż, ale i łatwo potem to śledzić, publikować i otrzymywać notyfikacje w trakcie trwania, jak i przypomnienia po. No i tak powstała stronka www.czelendze.com Dodatkową motywacją do stworzenia tej stronki była współpraca z Bydgoszcz Triathlon. Panowie Olek i Kuba wpadli na pomysł pomagania przy zapisach na imprezę. Jednym ze źródeł jakie można było wskazać podczas wnoszenia opłaty startowej był Klub. I żeby było jasne – Prezes pieniędzy nie zobaczy ;). Organizatorzy przekazują wpłatę bezpośrednio na wskazane przez nas źródło. Oczywiście może się zdarzyć, że tym źródłem będzie wiadome konto, ale walka trwa.

czelendze1Ale wracam do meritum. Otóż Triathlon Bydgoszcz zmotywował nas do pracy nad czelendze.com, bo zażyczył sobie, aby zawodnicy w ramach zawodów mogli zakładać się ze sobą, ze mną oraz z organizatorami o pobicie zeszłorocznego wyniku. Naturalna motywacja nie tylko do wystartowania w zawodach, ale również do poprawienia zeszłorocznego wyniku.

Strona jest intuicyjna, po testach, ale i tak musicie dać nam szansę na poprawki jakie mogą się pojawić w trakcie jej pierwszego funkcjonowania. Wszystkie koszty związane z założeniem czelendżu lecą na wspierane przez KLUB SPORTOWY NIEMANIEMOGĘ projekty, czyli Fundusz Stypendialny Nidzickiego Funduszu Lokalnego i/lub na sprzęt, odżywki, logistykę oraz opłacenie internatu dzieciaków z SMS Szklarska Poręba.

Tak więc drodzy moi – kto żyw się zakłada! Kilka czelendży już wisi – sami możecie zobaczyć.

zapraszamy na www.czelendze.com

 

czelendze3

 

Komentarze są wyłączone.