czelendż w ramach ENEA Bydgoszcz Triathlon

Lidzbark – start kontrolny co skończył się bez kontroli :)
SHRUG moda czy darmowy doping na rowerze
Pokaż wszystkie

W tym roku w ramach zapisów na Enea Bydgoszcz Triathlon (http://bydgoszcztriathlon.pl/) można było wpłacić darowiznę na jedną z trzech organizacji: Rak&Roll, Amnesty International oraz Klub Sportowy Niemaniemogę. W tym ostatnim przypadku organizatorzy triathlonu przekazują CAŁĄ wpłaconą na Klub kasę Nidzickiemu Funduszowi. 

Na wszystkich zapisanych (ok. 3300 osób) prawie 600 (dokładnie 567) zadeklarowało i wpłaciło jakąś kwotę na wskazany przez siebie cel charytatywny. Klub i ja chcielibyśmy się Wam wszystkim za to odwdzięczyć. Proponujemy więc czelendż.

Oto jego zasady:

  1. Czelendż skierowany jest do WSZYSTKICH 567, którzy wpłacili charytatywnie. Jeśli nie wpłaciłeś a chciałbyś wziąć w nim udział to wpłać jakąś kwotę na dowolną organizację pożytku publicznego. Kaska się nie zmarnuje.
  2. Czelendż skierowany jest do WSZYSTKICH, którzy startowali w zeszłym roku ponieważ porównywać będziemy Wasz czas zeszłoroczny i tegoroczny. Największa różnica (oczywiście lepszy wynik w tym roku niż w zeszłym) u 5 osób – nagrodzimy gadżetami #niemaniemoge.
  3. To wy podajecie swoje wyniki (zeszły rok i ten rok) pokazująć różnicę i przesyłacie je na mkon@cso.pl do 15.07 do północy. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.
  4. Dodatkowo, osoby, które wpłaciły a pobiją mój zeszłoroczny czas dostają ode mnie książkę z felietonami.
  5. Wszyscy, którzy wpłacili dostają ode mnie książkę z felietonami w wersji elektronicznej – prześlemy ją orgom z Bydgoszczy i oni Wam roześlą.

Jeszcze raz dziękuję za Wasze serducho. Działamy dalej. Wiele jeszcze wraz z tym trajlonem można zrobić!

Komentarze są wyłączone.