refleksje 10dniówkowe
bieganie jest lepsze niż triathlon?
Pokaż wszystkie

poza starymi startują też dzieci

Jak co roku, chcielibyśmy podziękować Wam wszystkim, za pomoc jaką ofiarujecie wspierając Nidzicki Fundusz Lokalny. Piąty, charytatywny Buratlon odbędzie się tradycyjnie w Niezapomninajce, czyli siedzibie Funduszu i jak zwykle będzie miał niestandardową formę. W tym roku spodziewajcie się połączenia formuły Biegu Pączkowego z ostrym ściganiem na czas.

Kto może wystartować?

brać mogą udział wyłącznie zawodnicy, którzy w tym roku lub w latach poprzednich wsparli w jakiejkolwiek formie Fundusz. Czy to wpłatą bezpośrednią, czy to udziałem w organizowanych przez nas akcjach czy to po prostu kupując gadżety #niemaniemoge (jak wiadomo, marża leci na stypendia).

Czego powinniście się spodziewać?

Biegamy po terenie Garncarskiej Wioski i Niezapominajki. W odróżnieniu od lat ubiegły – TYLKO BIEGAMY. Formuła: „bieg na czas”. Trzeba będzie przebiec dwa okrążenia z „posiłkiem na punkcie odżywczym” w trakcie. Co oznacza „…na czas”? Otóż, podczas procesu zgłoszeniowego stypendysta NFL wpisze Wasz przewidywany czas 🙂 a Wasze zadanie polegać będzie na takim przebiegnięciu dystansu, aby w niego wcelować. Wypicie po 1 kółku szklanki soku z buraka daje zawodnikowi margines +/- 10″, zjedzenie kawałka ciasta +/- 5″.

Wygrywa zawodnik, który „utrafi” w swój czas. Można nic nie jeść ani nie pić! Oczywiście jak będzie więcej niż 1 zawodnik z takim osiągnięciem o zwycięstwie zadecyduje konkurs wiedzy o Prezesie 🙂

Sprawy organizacyjne

Jak się zapisać? Czekamy na Wasze zgłoszenia do 10.12 na adres mkon@niemaniemoge.pl. Zapisanie i OPŁACENIE startu uruchamia procedurę zgłoszeniową. Start kosztuje 50 zł i wpłacamy bezpośrednio na konto NFL z dopisem BURATLON. Numer konta tutaj: http://www.funduszlokalny.nidzica.pl/kontakt

Organizujemy również bieg dzieci. Opłata dorosły + dziecko – 60 zł. Opłata TYLKO dziecko – 10zł/sztuka 😉

Limit dorosłych – 50 osób

Limit dzieci – bez limitu 😉

Dla dzieci mnóstwo atrakcji NIEZAPOMINAJKI. Kino 5d, lepienie garnków, zabawy z animatorem, ognisko i inne rzeczy. W tym samym czasie na terenie wioski odbywać się będzie Jarmark Bożonarodzeniowy, więc będzie co robić.

Start zawodów godzina 12. Start dzieci 13. Biuro zawodów od 10. Wszystko będzie w mailu zwrotnym. Nagroda główna to oczywiście przechodni obraz Buraka MKONa.

Dotychczasowi zwycięzcy:

  1. Wojciech Łachut
  2. Marcin Krasoń
  3. Piotr Bronakowski
  4. Dariusz Dąbrowski

Bieg jest koleżeński, więc żadnych regulaminów nie będzie a wszystkie rozstrzygnięcia „okołokonfliktowe” zależą od Prezesa. Więc bez napinek i fochów poprosimy. Chociaż ścigamy się na serio!

obraz podarowany przez Pawła służy jako nagroda

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

 

Komentarze są wyłączone.