MKON dobra rada. Projekt mentoringu w triathlonie!

 

W swoim życiu zawodowym spotkałem ludzi, którzy ukształtowali mnie jako trenera biznesu. Bez Henryka Puszcza, Mariusza Bonka czy Oli Kostyra nie byłbym takim trenerem biznesu jakim jestem. podobnie w triathlonie. Żeby nie inspiracje jakich dostarczył mi kontakt z Darkiem Sidorem, Marcinem Waniewskim czy Robertem Stępniakiem nie byłbym ani takim zawodnikiem ani zawodnikiem z takimi wynikami.

Tutaj nic się nie zmienia. To co dostałem od ludków powyżej jest moje i tego nie oddam. A, że trochę jest do "rozdania" - o tym mam nadzieję przekona się 13 (sic!) trzynastka smentorowanych. 

Kurka, żebym tylko nikogo nie pominął: Sebastian, Dobrochna, BOżena, Łukasz, Robert, Bogusław, Marcin, Bolek, Maciej, Darek, Tomek i jeszcze dwóch Marcinów ;) 

Zasady pozostają te same - nie będą waszym trenerem, nie będę pisał Wam planów, nie będę za was trenował ani przygotowywał Wam planów dietetycznych. Chce być inspiracją, podpowiadaczem, wskazówkowym czyli tym co powinien robić MENTOR. mogę być uzupełnieniem dla Twojego planu, planu Twojego Trenera czy Twojego pomysłu na trenowanie.

W 2014/2015 pracowałe z następującym składem: Marta, Przemysław, Radek, Michał, Marcin, Krasus, Ilona, Patryk, Suchy

Co z tego wynikło dowiecie się z ksiażki - wkrótce. Przeczytałem już większość rozdziałów (każdy pisze jeden) i naprawdę szacun!