refleksje 10dniówkowe
13 listopada 2018
bieganie jest lepsze niż triathlon?
1 grudnia 2018
Pokaż wszystkie

poza starymi startują też dzieci

Jak co roku, chcielibyśmy podziękować Wam wszystkim, za pomoc jaką ofiarujecie wspierając Nidzicki Fundusz Lokalny. Piąty, charytatywny Buratlon odbędzie się tradycyjnie w Niezapomninajce, czyli siedzibie Funduszu i jak zwykle będzie miał niestandardową formę. W tym roku spodziewajcie się połączenia formuły Biegu Pączkowego z ostrym ściganiem na czas.

Kto może wystartować?

brać mogą udział wyłącznie zawodnicy, którzy w tym roku lub w latach poprzednich wsparli w jakiejkolwiek formie Fundusz. Czy to wpłatą bezpośrednią, czy to udziałem w organizowanych przez nas akcjach czy to po prostu kupując gadżety #niemaniemoge (jak wiadomo, marża leci na stypendia).

Czego powinniście się spodziewać?

Biegamy po terenie Garncarskiej Wioski i Niezapominajki. W odróżnieniu od lat ubiegły – TYLKO BIEGAMY. Formuła: „bieg na czas”. Trzeba będzie przebiec dwa okrążenia z „posiłkiem na punkcie odżywczym” w trakcie. Co oznacza „…na czas”? Otóż, podczas procesu zgłoszeniowego stypendysta NFL wpisze Wasz przewidywany czas 🙂 a Wasze zadanie polegać będzie na takim przebiegnięciu dystansu, aby w niego wcelować. Wypicie po 1 kółku szklanki soku z buraka daje zawodnikowi margines +/- 10″, zjedzenie kawałka ciasta +/- 5″.

Wygrywa zawodnik, który „utrafi” w swój czas. Można nic nie jeść ani nie pić! Oczywiście jak będzie więcej niż 1 zawodnik z takim osiągnięciem o zwycięstwie zadecyduje konkurs wiedzy o Prezesie 🙂

Sprawy organizacyjne

Jak się zapisać? Czekamy na Wasze zgłoszenia do 10.12 na adres mkon@niemaniemoge.pl. Zapisanie i OPŁACENIE startu uruchamia procedurę zgłoszeniową. Start kosztuje 50 zł i wpłacamy bezpośrednio na konto NFL z dopisem BURATLON. Numer konta tutaj: http://www.funduszlokalny.nidzica.pl/kontakt

Organizujemy również bieg dzieci. Opłata dorosły + dziecko – 60 zł. Opłata TYLKO dziecko – 10zł/sztuka 😉

Limit dorosłych – 50 osób

Limit dzieci – bez limitu 😉

Dla dzieci mnóstwo atrakcji NIEZAPOMINAJKI. Kino 5d, lepienie garnków, zabawy z animatorem, ognisko i inne rzeczy. W tym samym czasie na terenie wioski odbywać się będzie Jarmark Bożonarodzeniowy, więc będzie co robić.

Start zawodów godzina 12. Start dzieci 13. Biuro zawodów od 10. Wszystko będzie w mailu zwrotnym. Nagroda główna to oczywiście przechodni obraz Buraka MKONa.

Dotychczasowi zwycięzcy:

  1. Wojciech Łachut
  2. Marcin Krasoń
  3. Piotr Bronakowski
  4. Dariusz Dąbrowski

Bieg jest koleżeński, więc żadnych regulaminów nie będzie a wszystkie rozstrzygnięcia „okołokonfliktowe” zależą od Prezesa. Więc bez napinek i fochów poprosimy. Chociaż ścigamy się na serio!

obraz podarowany przez Pawła służy jako nagroda

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

 

Komentarze są wyłączone.